Robić Swoje

Marka osobista na Facebooku – moje wystąpienie dla kobiet

15.11.2018 roku miałam zaszczyt wystąpić dla 35 przedsiębiorczych kobiet z tematem budowy marki osobistej na Facebooku.  Odbyło się to w ramach inicjatywy Anny Diller – Rozwijalnia Kobiet.

Mówiłam o tym, że swoją markę budujemy dużo wcześniej – poza internetem i poza mediami społeczonościowymi. Budujemy ją podczas każdej rozmowy biznesowej, realizowanego projektu, drobnego i większego potknięcia.

Na markę osobistą pracujemy całe życie

Uczestniczkom przypadły do gustu zasady, o których wspominałam i to, czym warto się kierować, dbając o swój wizerunek i pozyskując klientów na Facebooku. Podawałam przykłady wzięte z życia – klientów, których obsługiwałam.

Oto, co Ania Diller napisała po warsztacie:

Od samego początku wiedziałam, że to nie będzie zwykłe spotkanie. Po prostu „czułam to w kościach”. 15.11 w Restauracji Wodna 12 zebrało się 35 niesamowitych kobiet. Na pierwszy rzut oka – każda inna, ale już po autoprezentacji było wiadomo, że wszystkie mają coś wspólnego. Każda z nich odważyła się iść za głosem swojego serca…

Marta Chłodnicka i Anna Diller. Fot. Daria Olzacka

„Ogromne podziękowanie dla Marty Chłodnickiej za profesjonalny, merytoryczny, oparty na własnych doświadczeniach warsztat na temat budowania marki osobistej na FB.

Daria Olzacka Fotografka fotograficzna, czarodziejko –  nikt tak jak Ty nie potrafi zatrzymywać czasu i pokazywać emocji na zdjęciach:-) Dziękuję Kwiatostrefa za boski bukiet, Harmonia Ruchu pracownia holistyczna – Magdalena Lamentowicz za voucher na zabieg refleksologii, Centrum Nurkowe Płetwal Poznań za voucher na nurkowanie, Konopie- Arcydzieło Natury za naturalny specyfik:-).

Dziewczyny! Wielkie dzięki za Waszą niesamowitą energię (przyznam po kryjomu trochę zabieram jej dla siebie…) i trzymam kciuki aby pomysły na współpracę, które zakiełkowały na spotkaniu, już niebawem ujrzały światło dzienne.

PS Marta Chłodnicka czuję, że spotkamy się jeszcze nie raz…

A.D.”

To ja dziękuję za zaproszenie i wysłuchanie mnie.

1,5 godzinny warsztat zostanie przeze mnie  powtórzony 17.01.2019 roku. Obserwujcie fanpage Rozwijalni Kobiet, żeby go nie przegapić 🙂

Marta Chłodnicka

Dodaj komentarz

Most popular

%d bloggers like this: