O mnie

Jako mała dziewczynka zbierałam żaby błotne i kazałam im pływać w misce, a żuki gnojowe były najlepszymi kompanami do zabawy. Gdy byłam nastolatką, namiętnie słuchałam zespołu Kelly Family, grałam na gitarze i jeździłam na łyżwach. Jestem uzależniona od kawy, herbaty Earl Grey i Facebooka. 

Kupuję więcej książek, niż nadążam czytać. Marzę o tym, aby ponownie zwiedzić Stany Zjednoczone i Londyn i nowe miejsca z mojej „bucket list”. Morsowałam. Lubię spędzać czas przy świecach, wąchać kwiaty, stare książki i świeżo otwartą kawę.  Jestem smakoszką, która nie ma ani talentu, ani miłości do gotowania.  Gdy jestem w lesie, obracam żuki na brzuch i zatrzymuję się, żeby posłuchać kumkania żab.  

Kocham psy, rośliny domowe i las.

a zawodowo…

MARTA CHŁODNICKA

– copywriter;
– social media manager;
– autorka bloga RobicSwoje.com
– oraz fanpage’a Robić Swoje – inspirujący blog o życiu – Marta Chłodnicka

Przez 10 lat byłam związana z wydawnictwem Złote Myśli, w którym przygotowywałam strategię komunikacyjną książek biznesowych oraz z zakresu rozwoju osobistego. Przez 3 lata organizowałam szkolenia dla kilkuset osób w firmie Rowińska Business Coaching oraz wspierałam budowanie marki firmy w mediach społecznościowych. Przez rok pracowałam w największej poznańskiej agencji SEO.

Jestem do Waszej dyspozycji, jeżeli chodzi o komunikację marki w social media, budowanie relacji z klientami, a przede wszystkim odpowiednio skonstruowany przekaz marketingowy poprzez słowo.

Jestem specjalistką od copywritingu, przygotowuję teksty sprzedażowe oraz wpisy na bloga. Dbam o teksty w mediach społecznościowych oraz na stronach www.

Pobierz moje PORTFOLIO .

Dane kontaktowe:

tel. +48 883 083 483
adres email: marta.chlodnicka@gmail.com
Facebook
Linked-In

Skontaktuj się ze mną!