Facebook Inspiracja Marka osobista

Marka [LADY JESSY], która ROBI SWOJE w mistrzowski sposób

19 kwietnia 2021

 

Zastanawialiście się może, jak sobie radzą osoby, które do wykonywania swoich usług potrzebują… publiczności? Piosenkarze, tancerze, DJe? Z ciężkim sercem obserwuję wpisy artystów, którzy tęsknią za trasami koncertowymi, energią publiczności, radością z wykonywanego zawodu. Nie każdy potrafi tworzyć piękne, nowe utwory, gdy przybija go pandemiczna codzienność, a jego dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania. Całkiem niedawno jednak, dostrzegłam postać niezwykłą. Kobietę, która porywa tłumy, ma fantastyczne podejście do ludzi i głos, którego mogę słuchać godzinami. Przed pandemią dawała czadu w klubach, na weselach i imprezach, jako DJka. A obecnie jak sobie radzi? Zobaczmy.

Czego brakuje Wam z czasów sprzed lutego 2020 r.?

Mi brakuje… 

  • możliwości wyjścia na kawę do miasta;
  • dotyku dłoni na przywitanie i spontanicznego przytulasa bez powodu;
  • widocznej mimiki twarzy ludzi, których mijam i tych, z którymi rozmawiam;
  • koncertów w hali i w plenerze;
  • wylegiwania się na trawniku wśród innych ludzi;
  • spokoju w kwestii pracy, biznesu, zdrowia;
  • możliwości wyjścia do restauracji, sklepu, kina…

Co prawda nie jestem kompletnie imprezowym typem, ale w dobrym towarzystwie  i gdy jest odpowiednia okazja, uwielbiam tańczyć. Jestem przekonana, że osoby, które lubiły spędzać piątki i soboty, bawiąc się w klubach, bardzo tęsknią za taką możliwością. Na szczęście tę atmosferę doskonale serwuje Lady Jessy i jej Wirtualna Domówka… LIVE na Facebooku!

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją na Facebooku w akcji, pomyślałam sobie, że jeszcze czegoś takiego nie widziałam. W transmisjach na żywo widziałam spontaniczne rozmowy, przygotowane szkolenia i warsztaty, wykłady, wywiady (sama też brałam w nich udział). Nie przeżyłam natomiast jeszcze IMPREZY!

Nie możemy spotkać się z ludźmi, ale możemy tańczyć! Nie chce nam się szukać ciekawych utworów, puści je nam Lady Jessy! Jeśli chcielibyśmy zorganizować urodziny w klubie dla kogoś bliskiego, możemy wykupić 3-godzinną wirtualną domówkę, na Facebooku, prowadzoną przez DJkę.  Oprócz ulubionej muzyki solenizanta, posypią się dla niego również życzenia. RE-WE-LA-CJA. Sama przyznam, że uczestniczyłam już w 3 domówkach LIVE na Facebooku i za każdym razem chichrałam się, jak dziecko, nawet podczas utworów disco polo (sic!). W moim własnym domu, rzecz jasna 🙂 

Lady Jessy to tak silna, znana i lubiana marka, że ludzie rozpoznają ją na ulicy, witają się z nią, są dla niej życzliwi. Oprócz domówek, które oglądać może każdy użytkownik Facebooka, na fanpage’u Lady Jessy można kupić ubrania, kubki, portfele i ogrom innych gadżetów z jej logo. Wchodzi też we współprace z firmami jako influencerka (marki odzieżowe, marki perfumeryjne). Kiedy to wszystko obserwuję, jestem pełna podziwu i zachwytu kreatywności Lady Jessy i jej Armii (to jest praca kilku osób) i jej wspaniałej energii. Cieszę się też, że zarabia w ten sposób nawet w czasie pandemii. To jest wieloletnia praca nad marką, która w jej przypadku przynosi wspaniałe owoce. Ogromne gratulacje i oby więcej takich fantastycznych ludzi osiągało sukcesy. Wzorujmy się na odważnych, kreatywnych i pracowitych ludziach. MOŻNA ROBIĆ SWOJE nawet dzisiaj 🙂

 

Mogą Ci się też spodobać

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Skontaktuj się ze mną!
%d bloggers like this: