Facebook Inspiracja Marka osobista Wystąpienia publiczne

Wywiady na żywo (LIVE) ze mną na Facebooku – podsumowanie roczne :)

15 lipca 2020

Kochani, jako osoba, która uczy budowania marki osobistej (głównie) na Facebooku, staram się to robić na przykładach. Dlatego, gdy ktoś zaprasza mnie do wywiadu lub rozmowy online, na żywo na Facebooku, to zazwyczaj wyrażam zgodę 🙂 Szczególnie, gdy są to tak wspaniałe osoby, jak Marta Żurowska czy Olga Pietrzak.

LIVE’y mają największe zasięgi ze wszystkich organicznych (bezpłatnych) form promocji w mediach społecznościowych. Jeśli są udane, można je publikować do oglądania później, jeśli nie, można skasować. O ile sensownie mówimy, budują nasz ekspercki wizerunek. Dlatego tak bardzo warto się w nie angażować!

Pragnę podzielić się z Wami moimi 4 rozmowami z ostatnich 12 miesięcy, abyście mogli lepiej poznać mnie, jak i moich rozmówców: Martę Żurowską oraz Olgę Pietrzak.

Pierwszy LIVE miał miejsce z Martą Żurowską z Martosfery. 

Rozmawiałyśmy na temat tego, jak budować swój wizerunek online i dlaczego jest to ważne:

Na naszym drugim spotkaniu, rok później, rozmawiałyśmy o marce osobistej na dobre i złe czasy:

Kolejnym LIVE’em, w którym brałam udział, był wywiad, który przeprowadziła ze mną Ogla Pietrzak w lipcu 2020 r. Rozmawiałyśmy o… życiu:

Moja ostatnia rozmowa, również z Martą Żurowską, miała miejsce parę dni temu, 13 lipca 2020 r. Rozmawiałyśmy o kreatywności w social media.

Z Martą rozmawia mi się wyśmienicie, więc będziemy to powtarzać 🙂

Mam nadzieję, że dacie się namówić na takie wywiady i rozmowy, ponieważ wszyscy w nich wygrywają – rozmówcy, słuchacze, a nawet media społecznościowe, w których te rozmowy się odbywają 🙂

 

 

Mogą Ci się też spodobać

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Skontaktuj się ze mną!
%d bloggers like this: