Inspiracja

Zostałam zaproszona do przeprowadzenia prelekcji :)

7 maja 2018

10.05.2018 r. wystąpię na konferencji dla przedsiębiorczych kobiet w Poznaniu

Parę dni temu zadzwoniła do mnie organizatorka wydarzenia „Work-life balance kluczem do sukcesu!” z propozycją, abym przeprowadziła prelekcję w Słodownia Browar Pub 10.05.2018 r. na tematy, które poruszam na moim blogu. Nie spotkała mnie dotychczas tak miła sytuacja, więc gdy tylko zakończyłam rozmowę, to dotarło do mnie, co się właśnie wydarzyło 😉

Oto w jaki sposób zostałam zapowiedziana na Facebooku:

Marta Chłodnicka

„Drogie Panie! ?
Mamy przyjemność ogłosić kolejną niezwykłą prelegentkę, którą poznamy bliżej już 10 maja! ?

?Marta Chłodnicka?

Robić Swoje – inspirujący blog o życiu – Marta Chłodnicka to blog na temat życia, zachęcając do tego, żeby ROBIĆ SWOJE, bez względu na okoliczności. O tym, że warto zacząć żyć po swojemu, mogłaby rozmawiać godzinami. Miłośniczka nazywania rzeczy po imieniu. Uwielbia wspierać i inspirować kobiety, dodając przy tym odwagi oraz motywacji do działania. ?
Przez 3 lata organizowała szkolenia na kilkaset osób, obecnie jest copywriterką i influencerką! ?

Już nie możemy doczekać się spotkania! A Wy?

Zapraszamy serdecznie! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! ?”

Jestem pozytywnie zaskoczona i wdzięczna, że takie zaszczyty zaczynają przychodzić do mojego życia. Cieszę się, że będę mogła zainspirować przedsiębiorcze kobiety w Poznaniu.

Wygłoszę prelekcję o tytule „Nie ma tego złego, z którym byśmy sobie nie poradzili”.

Oto fragment mojego wystąpienia:

„Naszymi największymi nauczycielami nie są osoby, z którymi czujemy się dobrze i swobodnie. Są nimi Ci, którzy w jakiś sposób psują nam plany, robią coś „przeciwko nam”. Dzięki ich trudnym w danym momencie decyzjom, odzyskujemy dostęp do siebie, do swoich marzeń, do tego, co dla nas WAŻNE.”

Jeżeli przeczytasz ten wpis przed 10 maja i akurat będziesz w Poznaniu, wpadnij! Wejściówka kosztuje 30 zł za 1 osobę, a 50 zł za 2 osoby.

Poznajmy się osobiście.

Do zobaczenia!

Mogą Ci się też spodobać

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Skontaktuj się ze mną!
%d bloggers like this: